K2 GLINKA DO LAKIERU 60g

19,50 zł
Brutto dostawa 1-3 dni robocze
08657
K2

Oczyszcza lakier;Wydajna;Łatwa w użyciu;Elastyczna;Skuteczna;Bezpieczna dla lakieru

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Miękka i elastyczna glinka do usuwania zabrudzeń lakieru, niemożliwych do usunięcia podczas standardowego mycia.

Dokładnie zbiera zanieczyszczenia zalegające w mikroszczelinach lakieru, smołę, ślady po owadach, nalot drogowy i inne zabrudzenia.

Jest bezpieczna dla wszystkich rodzajów lakierów - nie matowi i nie rysuje powierzchni. Zalecana do stosowania przed polerowaniem, nakładaniem wosków oraz do okresowego odświeżania lakieru. Świetnie nadaje się również do czyszczenia felg aluminiowych z uciążliwego brudu z klocków hamulcowych. Łatwo daje się ugniatać w dłoni przez co użycie jest niezwykle proste.

Sposób użycia:

Oderwać ok. 10-20 gramowy kawałek glinki. Uformować z niej w dłoniach płaski dysk. Powierzchnia lakieru powinna być wcześniej umyta przy pomocy szamponu. Używać w połączeniu z lubrykantami do glinek lub z wodą z szamponem samochodowym. Zroszyć powierzchnię lakieru płynem a następnie przecierać glinką w celu usunięcia zabrudzeń. W momencie gdy glinka zbierze odpowiednią ilość zanieczyszczeń, zabrudzoną powierzchnię glinki zagnieść do środka i ukształtować od nowa płaski dysk.

K2
08657
  1

Opis

Kod produktu
L701
Opis pod nazwą produktu
Usuwa wszelkie zabrudzenia, nie rysuje, nie matowi lakieru

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

K2 GLINKA DO LAKIERU 60g

Oczyszcza lakier;Wydajna;Łatwa w użyciu;Elastyczna;Skuteczna;Bezpieczna dla lakieru

Napisz swoją opinię

Do góry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub Zresetuj hasło