LIQUI MOLY 8347 DODATEK DO USZCZELNIANIA CHŁODNICY 150ML

37,90 zł
Brutto dostawa 1-3 dni robocze
128347
Liqui Moly

Preparat uszczelnia wszystkie wycieki w układzie chłodzenia.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

W komorze spalania w silniku samochodu znajduje się wiele elementów, dzięki którym dochodzi do spalania paliwa i uruchamiania pojazdu. W procesie tym powstaje ciepło, które musi być niwelowane przy użyciu chłodnicy. Dla zachowania poprawności jej działania należy stosować uszczelniacz. Jak on działa?

Podstawowy cel działania uszczelniacza chłodnicy

Uszczelniacz do chłodnicy chroni komorę spalania przed ryzykiem przenikania do niej płynu chłodzącego. Dzięki niemu możesz uszczelnić wszelkiego rodzaju pęknięcia i otwory w systemie chłodzenia.

Jak działa uszczelniacz do chłodnic?

Uszczelniacz chłodnicy zaliczany jest do kategorii chemii serwisowej. Całkowicie powinien hermetyzować drobne przecieki i szczeliny, jakie mogą pojawić się w komorze spalania w wyniku uszkodzenia mechanicznego lub porowatości występującej w miejscu spawania.

Jak uszczelnić układ chłodzenia?

Jeśli występuje niebezpieczeństwo rozszczelnienia się układu chłodzenia w pojeździe, warto sięgnąć po uszczelniacze w płynie.

Pierwszym krokiem będzie wybór odpowiedniego uszczelniacza do układu chłodzenia silnika. Zobacz, jak możesz zastosować uszczelniacz do chłodnic w płynie. W przypadku Liqui Molu uzyskujesz profesjonalny preparat chemiczny, który w składzie ma inteligentne cząsteczki polimerowe. Reagują one na różnice ciśnień, tworząc elastyczną warstwę niezrównaną dla trwałego wypełniania nieszczelności. Taki uszczelniacz w płynie nie doprowadzi do zapchania się układu chłodzenia i będzie jednocześnie zapobiegać odkładaniu się kamienia.

Preparat uszczelnia wszystkie wycieki w układzie chłodzenia. Całkowicie hermetyzuje drobne przecieki i szczeliny powstające w wyniku uszkodzeń mechanicznych lub porowatości w miejscu spawania. Preparat niweluje małe wycieki z chłodnicy, nagrzewnicy i uszczelki głowicy. Cząsteczki polimerowe reagują na różnice ciśnień i tworzą elastyczną warstwę, która trwale wypełnia nieszczelności. Środek nie barwi płynu, nie zapycha układu chłodzenia i zapobiega odkładaniu się kamienia.

Zastosowanie:

Uszczelniacz chłodnicy wlać bezpośrednio do chłodnicy lub do ciśnieniowego zbiornika wyrównawczego. Preparat wlewać do zimnego silnika. Uwaga! Odkręcenie korka chłodnicy lub zbiorniczka wyrównawczego może spowodować oparzenia! Uruchomić silnik na 10 minut.

Liqui Moly
128347
  2

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, biuro obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

LIQUI MOLY 8347 DODATEK DO USZCZELNIANIA CHŁODNICY 150ML

Preparat uszczelnia wszystkie wycieki w układzie chłodzenia.

Napisz swoją opinię

Do góry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub Zresetuj hasło