AKUMULATOR CENTRA PLUS 95AH 760A P+ CB1004

469,00 zł
Brutto dostawa do 48 godzin
CB954 PLUS
Centra

AKUMULATOR CENTRA PLUS 95AH 760A P+ CB1004/CB954 305X172X218

Właściwości

Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 95
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 760
Długość [mm] 306
Szerokość [mm] 173
Wysokość [mm] 222
Położenie biegunów 0
Rodzaj bieguna EN
Wykonanie strefy podłogowej Korean B1
Ilość
dostępny / na zamówienie 24h

W związku z istniejącymi przepisami dotyczącymi zwrotu starego akumulatora przy kupnie nowego, możliwy jest jedynie odbiór osobisty.

Informacja techniczna

Ekonomiczne rozwiązanie - Idealny do aut z podstawowym wyposażeniem - Technologia 3DX

Jednym z najistotniejszych elementów konstrukcji samochodu jest akumulator samochodowy. Stanowi on źródło energii elektrycznej dla wszystkich systemów w samochodzie, które potrzebują jej do działania. Współcześnie znaczenie akumulatora samochodowego jest jeszcze większe, ponieważ producenci aut umieszczają w najnowszych modelach coraz więcej części elektronicznych - przeróżnych czujników, ekranów, systemów nawigacji czy systemów umożliwiających personalizację wnętrza auta. Coraz częściej możemy się również spotkać z automatyzacją samego procesu kierowania. Wszystkie te podzespoły wymagają do działania określonej ilości energii elektrycznej - aby funkcjonowały one sprawnie, konieczny jest odpowiedni akumulator, który będzie dostarczał jej konieczną ilość w jak najszybszym czasie. W związku z tym sama konstrukcja i technologia użyta do produkcji akumulatorów również musiała się rozwinąć - wraz z rozwojem systemów samochodowych. Akumulatory do samochodów są wyposażone w coraz bardziej nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, aby możliwie zmaksymalizować ich funkcjonalność i żywotność - a co za tym idzie, zwiększyć komfort jazdy.

Centra to marka akumulatorów produkowanych przez poznański zakład koncernu Exide Technologies, wcześniej również nazwa firmy. Najbardziej znane produkty tej marki to akumulatory do pojazdów osobowych z flagową Centrą Futurą, jak również pełna oferta akumulatorów do pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych. Jest najbardziej znaną wśród polskich kierowców marką akumulatorów, obecna również na rynkach Europy wschodniej.

Centra
CB954 PLUS
  3
chat Komentarze (0)
Do góry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub Zresetuj hasło