• Obniżka

AKUMULATOR CENTRA FUTURA 53AH 540A P+ CA530

296,70 zł
Brutto dostawa do 48 godzin
CEN CA530
Centra

AKUMULATOR CENTRA FUTURA 53AH 540A P+ CA530 207X175X190

Właściwości

Napięcie [V] 12
Pojemność akumulatora [Ah] 53
Prąd zimnego rozruchu wg EN [A] 540
Długość [mm] 207
Szerokość [mm] 175
Wysokość [mm] 190
Położenie biegunów 0
Rodzaj bieguna EN
Wykonanie strefy podłogowej B13
Ilość
dostępny/na zamówienie

W związku z istniejącymi przepisami dotyczącymi zwrotu starego akumulatora przy kupnie nowego, możliwy jest jedynie odbiór osobisty.

nformacja techniczna

Innowacyjne rozwiżzanie z technologiż Carbon Boost - Do 1,5 raza szybsze dożadowanie - 30% wiżcej mocy rozruchowej - Idealny do bogato wyposażonych aut z mocnymi silnikami i w ymagajżcymi instalacjami elektrycznymi - Zastosowanie w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz w r uchu miejskim - Technologia 3DX - Speżnia wymagania stawiane produktom na tzw. pierwsze wypo sażenie (OE)

Jednym z najistotniejszych elementów konstrukcji samochodu jest akumulator samochodowy. Stanowi on źródło energii elektrycznej dla wszystkich systemów w samochodzie, które potrzebują jej do działania. Współcześnie znaczenie akumulatora samochodowego jest jeszcze większe, ponieważ producenci aut umieszczają w najnowszych modelach coraz więcej części elektronicznych - przeróżnych czujników, ekranów, systemów nawigacji czy systemów umożliwiających personalizację wnętrza auta. Coraz częściej możemy się również spotkać z automatyzacją samego procesu kierowania. Wszystkie te podzespoły wymagają do działania określonej ilości energii elektrycznej - aby funkcjonowały one sprawnie, konieczny jest odpowiedni akumulator, który będzie dostarczał jej konieczną ilość w jak najszybszym czasie. W związku z tym sama konstrukcja i technologia użyta do produkcji akumulatorów również musiała się rozwinąć - wraz z rozwojem systemów samochodowych. Akumulatory do samochodów są wyposażone w coraz bardziej nowatorskie i innowacyjne rozwiązania, aby możliwie zmaksymalizować ich funkcjonalność i żywotność - a co za tym idzie, zwiększyć komfort jazdy.

Centra to marka akumulatorów produkowanych przez poznański zakład koncernu Exide Technologies, wcześniej również nazwa firmy. Najbardziej znane produkty tej marki to akumulatory do pojazdów osobowych z flagową Centrą Futurą, jak również pełna oferta akumulatorów do pojazdów użytkowych i maszyn rolniczych. Jest najbardziej znaną wśród polskich kierowców marką akumulatorów, obecna również na rynkach Europy wschodniej.

Centra
CEN CA530
chat Komentarze (0)
Do góry

Zarejestruj nowe konto

Masz już konto?
Zaloguj lub Zresetuj hasło